phone +90 232 232 19 03
email cafe@erteklergrup.com
Websitemize Hoşgeldiniz

Ertekler Cafe & Bay Bayan Oyun Salonu

Hakkımızda

ERTEKLER Cafe & Bay Bayan Oyun Salonu İzmir'in güzel semtlerinden Yeşilyut'ta Polat Caddesi'nde 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun yıllardan itibaren, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, kurum olarak yeniden yapılanmaya giderek özel günlerinizde rahat ve kullanışlı bir ortam sunmayı amaçladık. Yine bu yeniden yapılanma çerçevesinde kadromuzu da daha genç ve dinamik bir hale getirdik.

Mekanımızda, bir yandan nargile içerken diğer yandan wireless internet bağlantı olanaklarını kullanabilir veya dostlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. ERTEKLER CAFE ekibi olarak misafirlerimize nezih bir mekanda en kaliteli ve güzel hizmeti vermeyi prensip haline getirdik. Bu amaçla da Cafe işletmeciliğinde olan en yeni çözümler ve alternatiflerle hizmet vermeye çalışıyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana güler yüzlü hizmeti piyasanın altında tutmaya çalıştığımız fiyat politikamızla sunmayı kendimize misyon edindik.

Vizyonumuz

İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölge'sinde bay bayan ayrımı olmadan tüm vatandaşlarımızın kolaylıkla gelip eğlenceli vakit geçireceği bir mekan olmak.


FOTO GALERİ

BASINDA BİZ

BİZE ULAŞIN

Ertekler Cafe & Bay Bayan Oyun Salonu

icon 1 Polat Caddesi Yeşilyurt / İZMİR

icon 2 +90 232 232 19 03

icon 3www.erteklergrup.com


PARTNERLERİMİZ
  • partner 1
  • partner 2
  • partner 3
  • partner 4
  • partner 5
  • partner 6