madeni yağ

Madeni Yağ

Türkiye madeni yağ pazarının lideri Petrol Ofisi, madeni yağ ve gres üretimini Derince – İzmit' te bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Yurt geneline dağılmış Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, maxima ve MAXIMUS yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağından temin edilebilen Petrol Ofisi Madeni Yağları; Petrol Ofisi’nin onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Aynı zamanda doğrudan Petrol Ofisi tarafından da kamu ve özel sektör kuruluşları ile yetkili otomotiv servislerine satılmakta olan Petrol Ofisi Madeni Yağları, Türkiye pazarının yanı sıra başta Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Irak, Bosna, Libya olmak üzere Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’ya ihraç edilmektedir.

Petrol Ofisi; otomotiv yağları, endüstriyel yağlar, antifrizler, hidrolik fren yağları, gresler ve yağ motorin katkı maddeleri olmak üzere Petrol Ofisi Derince Madeni Yağ Fabrikası’nda ürettiği 330’u aşkın ürün çeşidi ile otomotiv, endüstri ve denizcilik pazarının taleplerini karşılamakta ve onların taleplerini baz alarak ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

Petrol Ofisi Madeni Yağları, sahip olduğu Uluslararası Ürün Onayları ve yüksek hizmet standardıyla tüm müşterilerine (Fabrikalar, OEM`ler (Original Equipment Manufacturers

– Orijinal Ekipman Üreticileri), tarım, maden, ulaşım) hizmet vermektedir.

Petrol Ofisi’nin 2007 yılında Derince’de faaliyete geçen 1.200 m2 kapalı alana kurulu Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi gerek Türkiye’de, gerekse coğrafyada yer alan en gelişmiş araştırma ve geliştirme laboratuvarına sahip bulunmaktadır. Petrol Ofisi Derince Teknoloji Merkezi (POTEM) ile son teknolojiler günü gününe takip edilmekte; gelişen motor teknolojisi ve araç üreticilerinin talepleri doğrultusunda, pazarda ön plana çıkan yüksek teknolojili ürünlerin geliştirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştirilmektedir.

% 100

Kaliteli Hizmet

% 100

Profesyonel Kadro

% 100

Güleryüzlü Hizmet

% 100

Müşteri Memnuniyeti

Neredeyiz? İletişim ve adres bilgilerimiz

URLA
Adres:
İzmir Çeşme Asfaltı No:141 Urla/İZMİR
Telefon:
0232 754 22 56
Faks:
0232 754 11 57
Mail to:
petrol@erteklergrup.com
MENDERES
Adres:
Claros Bulvarı No:374 Ataköy-Menderes/İZMİR
Telefon:
0232 754 22 56
Faks:
0232 754 11 57
Mail to:
petrol@erteklergrup.com